Franczyza - Sprawdzony Pomysł na Biznes‎!

Jogurt mrożony wymyślono i pierwszą sprzedaż uruchomiono w Korei Południowej. Tam też znajduje się ponad 1000 punktów sprzedaży. Wartości odżywcze spowodowały ich dużą popularność, szybko zaczęła rozwijać się sprzedaż na terenie USA która obecnie wynosi ponad 500 „yogurt shop-ów”.

YOGOLAND w momencie powstania był właścicielem amerykańskiej licencji na system sprzedaży i dystrybutorem na kraje europejskie pudru/bazy do mrożonych jogurtów. Od 2017 roku posiadamy własną recepturę, co pozwoliło uruchomić produkcję na terenie Polski. W znacznym stopniu obniżyło to cenę produktu.

Jogurty są beztłuszczowe, niskokaloryczne, zawierają probiotyki i zdrowe bakterie. System sprzedaży, duży wybór smaków i dodatków powodują że są przysmakiem dla dzieci i starszych.

Zaufaj nam

Cieszymy się z gwałtownego rozkwitu rynku mrożonych jogurtów w Polsce. Nasz system franczyzowy, doskonale łączy w sobie niezależność właściciela i atrakcyjny pakiet biznesowy. YOGOLAND to wspaniałe miejsce na rozpoczęcie procesu poszukiwania nowego sposobu na życie. Poniżej najdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i zastrzeżeń zgłoszonych przez naszych kandydatów na Franczyzobiorcę. Po zakończeniu czytania FAQ prosimy o wypełnienie aplikacji on-line franczyzowej znajdującej się na końcu strony. Twoje zgłoszenie bezpośrednio z naszej strony będzie dokładnie sprawdzane przez nasz dział Rozwoju Franczyzy.

Przedstawiciel YOGOLAND skontaktuje się z Państwem w celu omówienia kolejnych kroków w naszym procesie aplikacyjnym. Oczywiście, prosimy o kontakt w dowolnym momencie i zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Aplikacja zapewnia idealną okazję, aby dowiedzieć się osobiście o wszelkich szczegółach dotyczących obsługi franczyzy YOGOLAND.

Kontakt! Porozmawiaj z działem rozwoju już dziś!

Formularz aplikacyjny